Pokera karalis 2


"Texas Hold'em" ir populārākais pokera veids pasaulē. Noteikumi ir vienkārši, kārtas tiek izspeletas ātri, ja jūs esat uzmanīgs un ar vēsu prātu, tad veiksme obligāti jūs nepametīs! Sākuma izvelaties, kas jūs būsiet - Teksasas kovbojs vai skaista dāma, nopērkat sev modernu cepuri un izejat apmacības kursu. Pirms liekat lielas likmes, rūpīgi izpētiet visas kombinācijas un pokera trikus!

Dīleris katram spēlētējam pie galda izdala pa divām kārtīm. Pirmajā kārtā, kad ikviens jau ir saņēmis uz rokas kārtis, un vēl nav galda kāršu, spēlētāji veic sākotnējās likmes - vai atsakās spēlēt, ja viņu kārtis nesola neko labu. Ja jūs tomēr cerat uz veiksmi, varat palielināt likmi. Pārējie spēlētāji vai nu to pieņem, vai arī atmet kārtis. Sekojiet spēlētaju reakcijai pie galda, iespejams viņi blefo. Svīšanai, uztraukumam, vai pārlieku liekai uzbāzībai, dusmām iespējams ir kāds pamats.

Pēc tam otrā karta. Dīleris uz galda izvieto trīs kopējās kārtis. Jums jānovērte situaciju, vai šīs kārtis kopā ar jūsu kārtīm veido kādu noderīgu kombināciju, un cik spēcīga viņa ir? Piemēram, ja jūsu rokās ir devītnieks un dāma, un kopējās kartis ir seši, deviņi un kalps. Tātad jūsu kombinācijā ir viens pāris, divi devītnieki. Stipruma ziņā nekas īpašs, bet tomer pāris. Vismaz jūs noteikti pārspēsiet pārīti mazāku pāru. Bet, nevaru galvot ka uzvara ir jau kabata. Ja jums būtu trīs devītnieki vai pat četri, varetu risket ar lielākām summām. Ir vērts ceret uz veiksmi, pacīnities un sagaidit trešo kārtu un ceturto. Var būt, kaut kas mainās. 

Protams, jūs varat sašķiebt ģīmi, pamainīt savu sejajas izteiksmi un paaugstināt likmi par simtu, lai partneri domātu, ka jums ir ārkārtīgi laba kombinācija. To sauc par blefu. Ja jūs esat pārliecinoši, kaimiņi atsakās turpināt spēli, un visas likmes, kas ir uz galda, piederes jums. Galu galā, kas neriskē - tas neuzvar! Lai veicas!

Lejuplādet: Pokera karalis 2

Papildus informacija: Spēle krievu valodā, vācu, angļu, Žanrs: Kāršu spēles, Ofisa spēles. Daļēji bezmaksas.

Komentāri (0)  |  2019-02-16 21:02  |  Skatīts: 2348x         Ieteikt draugiem       TweetMe   
- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ