Filmas par tankiem


   Vienu brīdi parāva uz filmām par tankiem un otro pasules karu. Pieversos krievu kīnostudiju jaunajiem ražojumiem. Protams bija arī kaudze dokumentālo filmu, to ir pilns "Youtube". Bet gribu parunāt par mākslas filmam. Īpaši nerokoties, iekš "Youtube" arī meklēju visas iespējamās, jaunakās 2018 gada filmas, manā noskatīšanas vēsturē saglabājušās tādas, kā "Белый тигр", "Несокрушимый", "Танки T-34" un "T-34". Ko lai saku, Krievijas kinomotografs ir augstā līmenī.

   Skatīties var! Vismaz vienu reizi tiešām, ir, ir viņiem labas filmas. Isumā par iespaidiem? Slinkums sprediķot, pilns internets ar info (https://www.megacritic.ru), es dodu pirmo vietu reālajam stastam par tankistu, KV-1 ekipāžas komandieri Semjonu Konovalovu filmā "Несокрушимый". Labs sižets, bez īpašiem specefektiem, skatāms uz vienu elpas vilcienu. Lejuplādet filmu varat šeit, vai uzmeklējat Youtubē. Otrajā vieta varētu būt "T-34", vesturiska piedzīvojuma drāma par ieslodzīto karavīru, kurš esot kara gūstekņu nometnē, bēg ar tanka T-34 komandu. Trešajā vieta lieku "Танки T-34",  gandrīz vai jautru, ar kurioziem bagātu, kara filmu par tanku T-34 pirmo prottotipu pārdzīšanu uz Maskavau uz karaspeka parādi. Ceturtais protams "Белый тигр" diezgan nūģiska filma, ar daļu fantastikas ar aprautām beigām.

...
Komentāri (0)  |  2019-01-24 21:05  |  Skatīts: 2322x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Mehānikas ģēnijs Niki Lauda


  Filma "Sacīkste" balstīta uz patiesu stāstusacikste lauda hants par konfrontāciju starp diviem Formula-1 braucējiem: Austrijas nevienam nepazistamo Nikiju Laudu un britu braucēju Džeimsu Hantu.

   Sižeta centrā ir 1976. gada Formula-1 sezona. Pasaules čempions 1975. gadā Lauda sezonas sākumā tika uzskatīts par absolūto čempionāta mīļāko, it īpaši pēc tam, kad Emerson Fittipaldi izstājās no McLaren komandas. Fittipaldi vietā tiek uzaicinats daudzsološais Džeims Hants. Lielāko daļu sezonas Lauda atrodas līdera pozīcijā, bet viņa nelaimes gadījums Vācijas Grand Prix koriģē spēka līdzsvaru. Neskatoties uz smagiem galvas apdegumiem, pēc dažām nedēļām Lauda atgriežas pie sava ierastā spēkrata un atgriežoties trasē atkārtoti iesniedz argumentu par titulu. 

...
Komentāri (0)  |  2018-11-30 20:40  |  Skatīts: 5956x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Vēl viena skaista veca filma "Reiz Amerikā"


      Uzmeklēju vēl kādu vecu gangsteru filmu, ar neapšaubāmi Roberta De Niro veiksmīgāko lomu. Garantētas trīs stundas notikumu un spriedzes. Ja neesi gatavs noskatīties vienā elpas vilcienā, labāk nemaz nesāc. Filmas nosaukums ir "Reiz Amerikā"  vai angliski "Once Upon a Time in America". Recenziju pats nerakstīšu špikošu no oho.lv. Atradu kur to var lejuplādēt, pārējais viss ir jūsu ziņā. Skaista filma skaistiem cilvēkiem.

      "Once Upon a Time in America" filma filmēta 1984 gadā. Šī Serdžio Leones pēdējā filma kinomatogrāfijas meistardarbs ar spēcīgām, episkām daļām, ar komponista Enio Morikones palīdzību, kurš izveidoja filmai neatkārtojamu mūzikas pavadijumu, filma izdevās iespaidīga. Aktieri sniedza patiesi labu sniegumu radot tēlus, kas nav ne labi, ne ļauni, bet svārstās kaut, kur pa vidu - ēnās. Leone filmu bija rūpīgi veidojis piestrādājot pie katras detaļas īpaši pie atmiņas ainām, kas izcili parāda galvenā varoņa būtību. Filma ievērojama arī ar savu garumu 229. minūtēm. Un katra minūte sevī ietver spriedzi, intrigas un vienkārši dzīvi. „Reiz Amerikā” noteikti ir viena no pagājuša gadsimta labākajām filmām.
...
Komentāri (0)  |  2011-09-28 22:47  |  Skatīts: 13468x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Vecais labais "The Godfather"


     Pavilka nostaļģija uz vecām labām filmām. Ilgi domāju ko lai novelk  apskatīties. Kamēr neuzskrēju uz šo /The Godfather/. Slavenā triloģija, katra sērija trīs stundas. Nu būs jāmeklē laiks noskatīties! Recenzijas pats nerakstīšu, nāksies špikot. Tātad, īsumā par šīm trīs filmām.

     "The Godfather" filma filmēta 1972 gadā. Vito Karleone ir novecojis mafijas vadonis, Karleones mafijas ģimenes galva.Viņa jaunākais dēls Maikls ir atgriezies no otrā pasaules kara, tieši laikā, lai redzētu Konijas Karleones (Maikla māsas) kāzas ar Karlo Ricci.Visa Maikla ģimene ir saistīta ar mafiju, bet Maikls grib dzīvot normālu dzīvi.Narkotiku tirgotājs Virdžils Solaco meklē mafijas ģimenes, lai piedāvātu tām aizsardzību apmaiņā pret narkotiku tirdzniecības ienākumiem.Viņš uzsāk sarunas ar Donu Karleoni par to, bet, neskatoties uz Dona jurista Toma Hegena ieteikumam, Dons ir pret narkotiku lietošanu, un noraida piedāvājumu.Tas neiepriecina Solaco, kura algotie slepkavas sašauj Donu.Dons tikko izdzīvo, kas liek viņa dēlam Maiklam sākt varmācīgu bandu karu pret Solaco un doties prom, nomaļus no Karleones ģimenes. Frensisa Forda Kopolas filma ieguva 3 Oskarus: Labākais galvenās lomas aktieris Marlons Brando (kurš atteicās no šīs balvas), Labākais attēls - Alberts S. Rūdijs, Labākais scenārijs (kinoscenārijs, kas aizgūts no citurienes) - Frensis Fords Kopola un Mario Puzo. Filma izvirzīta arī 8 nominācijām.
...
Komentāri (0)  |  2011-07-20 21:44  |  Skatīts: 6703x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Filma par F1 leģendu Airtonu Senna


      Vakar noskatījos to dokumentālo filmu par Airtonu Senna. Diezgan  pasmags gabaliņš par viņa sacīkšu braucēja karjeru, un klupšanas akmeņiem. Nu ja viņu rādītu kīno teātrī, diez vai es speciāli ietu skatīties. Novilku no torrent un mierīgā gaisotnē noskatījos mājās, tā bija vienkāršāk apdomāt redzēto.

      Daudz jaunu faktu, interesantas intervijas, citu cilvēku pārdomas, lielo F1 magnātu aizkulises, korupcija, cilvēku attieksme u.t.t. Intrigas pilnas beigas, kur tāpat nav riktīgi saprotams kāda iemesla dēļ viņa auto izšķīst pret sienu. Kā piloti cīnās ar vēja dzirnavām par savu drošību trasē. Lēnām sāc saprast notiekošo mūsdienu autosportā un kāda tam ir cena. Ir liela atšķirība starp wikipēdiju un šo filmu. Maz kam interesē vēsturiskie dati reizēm patīkamāk ir apskatīties reālos faktus. Prātā nāk tās dienas, kad skraidīju uz grāmatu antikvariātu pie viesnīcas Latvija, lai dabūt kaut kādu 80 tiem gadiem neraksturīgu informāciju par Formulu 1. Tika līmēti bilžu albumu un visādas tādas agrās jaunības jēlības. Tā paaudze kas zin tādas Formula 1 leģendas kā Nki Lauda, Naidžels Mensels dabūs gandarījumu no šīs filmas.
...
Komentāri (0)  |  2011-07-19 21:46  |  Skatīts: 9244x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.