Filmas par tankiem


   Vienu brīdi parāva uz filmām par tankiem un otro pasules karu. Pieversos krievu kīnostudiju jaunajiem ražojumiem. Protams bija arī kaudze dokumentālo filmu, to ir pilns "Youtube". Bet gribu parunāt par mākslas filmam. Īpaši nerokoties, iekš "Youtube" arī meklēju visas iespējamās, jaunakās 2018 gada filmas, manā noskatīšanas vēsturē saglabājušās tādas, kā "Белый тигр", "Несокрушимый", "Танки T-34" un "T-34". Ko lai saku, Krievijas kinomotografs ir augstā līmenī.

   Skatīties var! Vismaz vienu reizi tiešām, ir, ir viņiem labas filmas. Isumā par iespaidiem? Slinkums sprediķot, pilns internets ar info (https://www.megacritic.ru), es dodu pirmo vietu reālajam stastam par tankistu, KV-1 ekipāžas komandieri Semjonu Konovalovu filmā "Несокрушимый". Labs sižets, bez īpašiem specefektiem, skatāms uz vienu elpas vilcienu. Lejuplādet filmu varat šeit, vai uzmeklējat Youtubē. Otrajā vieta varētu būt "T-34", vesturiska piedzīvojuma drāma par ieslodzīto karavīru, kurš esot kara gūstekņu nometnē, bēg ar tanka T-34 komandu. Trešajā vieta lieku "Танки T-34",  gandrīz vai jautru, ar kurioziem bagātu, kara filmu par tanku T-34 pirmo prottotipu pārdzīšanu uz Maskavau uz karaspeka parādi. Ceturtais protams "Белый тигр" diezgan nūģiska filma, ar daļu fantastikas ar aprautām beigām.

   Nu tas laikam viss. Ja velaties, kaut ko no šā repertuāra noskatities, pagaidām šīs filmas ir brīvi pieejams Yotubē. Kad pazudīs - vai telefons, palanšete, dators nevelk meklējat Torrentos.

 

Komentāri (0)  |  2019-01-24 21:05  |  Skatīts: 2321x         Ieteikt draugiem       TweetMe   
- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ