Ko tev uzdāvināt dārgā?


- Ko tev uzdāvināt dārgā?
- Nezinu, kaut ko neparastu!

    Šitas mani iedzen strupceļā.   Ko nozīmē kaut ko neparastu? Manā uztverē uzdāvināt gredzentiņu, ziedus, mašīnu, dzīvokli Rīgas centā varētu būt tās parastās lietas. Ko kurš var atļauties.
    Tad laikam viņa būs laimīga ja uzdāvināšu urbjmašīnu, līmeņrādi, pieslienamās trepes vai zāles pļāvēju? Tās būtu patiesi neparastas lietas.
...
Komentāri (0)  |  2011-09-11 21:03  |  Skatīts: 8558x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Ideāla svētku tortes recepte


      Izņem no ledusskapja 10 olas, noliec atlikušās 7 uz galda un satīri grīdu. Nākamreiz esi uzmanīgāks! Paņem bļodiņu un pret tās malu sasit olas, dzeltenumus ielej bļodā. Notīri galdu no dzeltenumiem. Esi uzmanīgs. Un tā - mums bļodiņā ir 5 olu dzeltenumi.

     Tagad paņem mikseri, ieliec kājiņas un sāc kult olu dzeltenumus. Pamēģini vēlreiz ielikt kājiņas, šoreiz līdz klikšķim. Sakul. Nomazgā seju, kaklu, rokas, muguru, izlej no ausīm olu dzeltenumus. Tagad mums bļodiņā ir 2 saputoti olu dzeltenumi, tieši tik arī mums vajadzēs kūkas pagatavošanai. Aplīmē virtuves sienas un griestus ar avīzēm, ar vecām lupatām apsedz mēbeles. Ieber glāzē 200g miltu, pēc tam izber tos bļodā ar olu dzeltenumiem. Pārējos, uz galda izbirušos 800g miltu uzmanīgi saslauki atpakaļ turzā. Pārliecinājies par to, ka griesti un sienas ir aplīmēti, sāc kult.
...
Komentāri (0)  |  2011-09-04 01:38  |  Skatīts: 2407x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Būt par sievieti ir labāk


      Būt par sievieti ir labāk. Aizejot ar draugu uz restorānu, viņai nav jāuztraucas par to, ka viņa var daudz pasūtīt, ka nauda var pietrūkt. Restorānā viņa var pasūtīt jebko. Atliek tev iziet uz WC tu uzreiz saproti, esi iekritis. Galds ir uzkrāmēts, uz galda lop-steri un dažādi gardumi. Būt par sievieti ir labāk, jo viņai nav visu mūžu jāēd pelmeņi. Viņa var aiziet uz virtuvi un pati kaut ko pagatavot. Sieviete var stringos un zeķubiksēs staigāt, un neviens viņai to nepārmetīs.

     Būt par sievieti ir labāk. Sievietei mobilais telefons ir bezvadu sakara līdzeklis. Mums tas ir īstākais telefons ar nepārcērtamu kabeli, ar to kabeli tu esi katru minūti piesiets pie sievas. Un pamēģini pēc pus stundas nepiezvanīt un neuzprasīt kā viņai iet. Vai nenosūtīt īsziņu ar daudz bučām. Viens labums šajā situācijā ir, ja nevari pacelt klausuli zāģi mājās nevajadzēs, zāģēs no rīta līdz vakaram. Būt par sievieti ir labāk. Es gribētu lai man ar uzdāvina Maserati, pēc tam vēl pārdzīvot, kāpēc tā mašīna ir pelēkā nevis rozā krāsā? Kad no kara komisariāta man nāktu pakaļ, es varētu parādīt savas krūtis, un viņi uzreiz liktu mani mierā. Nebūtu jāiet armijā. Ziniet kāpēc sievietei būt labāk? Pieņemsim sēž viņa ar mīļāko kafejnīcā, viņai nav jāuztraucas ka piezvanīs sieva. Būt par sievieti ir forši, tu vari cauru dienu sēdēt sieviešu pirtī un blenzt uz kailām blondīnēm, neviens tev neko nepārmetīs. Sieviete var stulbi manevrēt pa trīs joslu ceļu, un neviens viņai nemās ar dūrēm. Visi saprot ka tā tam jābūt! Sievietei ir vieglāka dzīve jo viņai ir Cosmopolitan un Ieva, tur viss ir rakstīts, kā jādzīvo.
...
Komentāri (0)  |  2011-07-20 22:27  |  Skatīts: 6394x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Anekdošu izlase №1


      Vīrs ienāk mājā, neviena nav. Vannas pilna ar iebiezināto pienu. Viņš ekstāzē sāk ēst, smeļot pilnas saujas un kaifā viss nosmērējoties iebiezinātajā pienā. Drīz jau līmenis vannā ir krietni paplacis, un viņš ierauga ka vannā ir kāds. Vannas dibenā guļ vecene.
- Ko tu te dari?!
- Guļu... izspiežu pumpas...

      Vīrs mauku mājā nevar nopirkt normālu mauku, jo viņam nav naudas. Madama šim piedāvā frigīdo, koridora galā pa kreisi. Vecis ienāk istabā, tur jau guļ mauka un gaida. Šis to izpiš, bet tikko nolaiž, tai kaklā kaut kas sāk burbuļot, no mutes un no ausīm nāk sperma... vīrs sāk šausmās kliegt. Uz kliedzieniem atskrien madamma un sargi.
...
Komentāri (0)  |  2011-07-19 22:23  |  Skatīts: 5396x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.