Vēl viena skaista veca filma "Reiz Amerikā"


      Uzmeklēju vēl kādu vecu gangsteru filmu, ar neapšaubāmi Roberta De Niro veiksmīgāko lomu. Garantētas trīs stundas notikumu un spriedzes. Ja neesi gatavs noskatīties vienā elpas vilcienā, labāk nemaz nesāc. Filmas nosaukums ir "Reiz Amerikā"  vai angliski "Once Upon a Time in America". Recenziju pats nerakstīšu špikošu no oho.lv. Atradu kur to var lejuplādēt, pārējais viss ir jūsu ziņā. Skaista filma skaistiem cilvēkiem.

      "Once Upon a Time in America" filma filmēta 1984 gadā. Šī Serdžio Leones pēdējā filma kinomatogrāfijas meistardarbs ar spēcīgām, episkām daļām, ar komponista Enio Morikones palīdzību, kurš izveidoja filmai neatkārtojamu mūzikas pavadijumu, filma izdevās iespaidīga. Aktieri sniedza patiesi labu sniegumu radot tēlus, kas nav ne labi, ne ļauni, bet svārstās kaut, kur pa vidu - ēnās. Leone filmu bija rūpīgi veidojis piestrādājot pie katras detaļas īpaši pie atmiņas ainām, kas izcili parāda galvenā varoņa būtību. Filma ievērojama arī ar savu garumu 229. minūtēm. Un katra minūte sevī ietver spriedzi, intrigas un vienkārši dzīvi. „Reiz Amerikā” noteikti ir viena no pagājuša gadsimta labākajām filmām.
...
Komentāri (0)  |  2011-09-28 22:47  |  Skatīts: 13468x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Ko tev uzdāvināt dārgā?


- Ko tev uzdāvināt dārgā?
- Nezinu, kaut ko neparastu!

    Šitas mani iedzen strupceļā.   Ko nozīmē kaut ko neparastu? Manā uztverē uzdāvināt gredzentiņu, ziedus, mašīnu, dzīvokli Rīgas centā varētu būt tās parastās lietas. Ko kurš var atļauties.
    Tad laikam viņa būs laimīga ja uzdāvināšu urbjmašīnu, līmeņrādi, pieslienamās trepes vai zāles pļāvēju? Tās būtu patiesi neparastas lietas.
...
Komentāri (0)  |  2011-09-11 21:03  |  Skatīts: 8558x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Ideāla svētku tortes recepte


      Izņem no ledusskapja 10 olas, noliec atlikušās 7 uz galda un satīri grīdu. Nākamreiz esi uzmanīgāks! Paņem bļodiņu un pret tās malu sasit olas, dzeltenumus ielej bļodā. Notīri galdu no dzeltenumiem. Esi uzmanīgs. Un tā - mums bļodiņā ir 5 olu dzeltenumi.

     Tagad paņem mikseri, ieliec kājiņas un sāc kult olu dzeltenumus. Pamēģini vēlreiz ielikt kājiņas, šoreiz līdz klikšķim. Sakul. Nomazgā seju, kaklu, rokas, muguru, izlej no ausīm olu dzeltenumus. Tagad mums bļodiņā ir 2 saputoti olu dzeltenumi, tieši tik arī mums vajadzēs kūkas pagatavošanai. Aplīmē virtuves sienas un griestus ar avīzēm, ar vecām lupatām apsedz mēbeles. Ieber glāzē 200g miltu, pēc tam izber tos bļodā ar olu dzeltenumiem. Pārējos, uz galda izbirušos 800g miltu uzmanīgi saslauki atpakaļ turzā. Pārliecinājies par to, ka griesti un sienas ir aplīmēti, sāc kult.
...
Komentāri (0)  |  2011-09-04 01:38  |  Skatīts: 2407x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


KHL jaunā sezona


      Nu ko līdz sezonas atklāšanai palikušas tikai sešas dienas.

     Septembrī sāksies kārtējā KHL hokeja sezona un Rīgas «Dinamo» spēles pilnībā translēs LTV 7. Dinamieši jauno KHL sezonu sāks ar četru spēļu izbraukuma sēriju un pirmā pārraide jau piektdien 9.septembrī no Ufas, kur rīdzinieki tiksies ar pērnās sezonas Gagarina kausa ieguvējiem «Salavat Julajev». 11.septembrī «Dinamo« spēlēs ar Ņižņekamskas «Neftehimik», 13.septembrī ar bijušajiem Gagarina kausa ieguvējiem Kazaņas «AK Bars» un 15.spetembrī ar pērnās sezonas finālistiem Maskavas apgabala Mitišču «Atlant».

   Sezona sākums ļoti grūts, pretiniekos vismaz trīs varenas komandas, bet pirmo mājas spēli dinamieši aizvadīs pret Maskavas CSKA. Ļoti principiāla spēle, jo CSKA šosezon vadīs bijušais rīdzinieku treneris Jūliss Šuplers.
...
Komentāri (0)  |  2011-09-03 23:03  |  Skatīts: 8581x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Nāk 1 septembris


        Nāk 1. septembris. Tie ir tradicionāli svētki, bet visiem katru gadu tie ir savādāki. Šogad viņi katram atšķirsies pat no pērnajiem, kur nu vēl no 2000. gada svētkiem. Pārmaiņas notiek skolās. Pārmaiņas notiek arī ģimenēs un sabiedrībā. Un pārmaiņas notiek skolēnu, vecāku, kā arī pedagogu galvās. Gribētos ticēt, ka mūsu bērni kļūs gudrāki, stiprāki, vairāk piemēroti dzīvei un darbam mūsu demokrātijas un tirgus apstākļos. nezinu kā jūs, bet es no mūsu skolām gaidu tieši to. Kā tas tiks panākts, nedaudz nesaprotu.

       Varbūt mana paaudze jau visi ir dinozauri, lai pareizi novērtētu kārtējās izglītības reformas pozitīvos rezultātus? Taču apzinoties sava bērna zināšanu līmeni kaut kā mans optimisms pieplok. Ja es skolu beidzu pirms 23 gadiem un vēl esmu spējīgs palīdzēt vēsturē, ģeogrāfijā, kas it kā ir elementāras lietas, bet arī ģeometrijā, fizikā un algebrā, jāsāk nedaudz tā kā bažīties. Vai tiešām mūsu bērniem skolās  tagad māca mazāk nekā mums, kas mācījušies tumšajos stagnācijas gados?

...
Komentāri (0)  |  2011-09-03 17:31  |  Skatīts: 12647x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Būt par sievieti ir labāk


      Būt par sievieti ir labāk. Aizejot ar draugu uz restorānu, viņai nav jāuztraucas par to, ka viņa var daudz pasūtīt, ka nauda var pietrūkt. Restorānā viņa var pasūtīt jebko. Atliek tev iziet uz WC tu uzreiz saproti, esi iekritis. Galds ir uzkrāmēts, uz galda lop-steri un dažādi gardumi. Būt par sievieti ir labāk, jo viņai nav visu mūžu jāēd pelmeņi. Viņa var aiziet uz virtuvi un pati kaut ko pagatavot. Sieviete var stringos un zeķubiksēs staigāt, un neviens viņai to nepārmetīs.

     Būt par sievieti ir labāk. Sievietei mobilais telefons ir bezvadu sakara līdzeklis. Mums tas ir īstākais telefons ar nepārcērtamu kabeli, ar to kabeli tu esi katru minūti piesiets pie sievas. Un pamēģini pēc pus stundas nepiezvanīt un neuzprasīt kā viņai iet. Vai nenosūtīt īsziņu ar daudz bučām. Viens labums šajā situācijā ir, ja nevari pacelt klausuli zāģi mājās nevajadzēs, zāģēs no rīta līdz vakaram. Būt par sievieti ir labāk. Es gribētu lai man ar uzdāvina Maserati, pēc tam vēl pārdzīvot, kāpēc tā mašīna ir pelēkā nevis rozā krāsā? Kad no kara komisariāta man nāktu pakaļ, es varētu parādīt savas krūtis, un viņi uzreiz liktu mani mierā. Nebūtu jāiet armijā. Ziniet kāpēc sievietei būt labāk? Pieņemsim sēž viņa ar mīļāko kafejnīcā, viņai nav jāuztraucas ka piezvanīs sieva. Būt par sievieti ir forši, tu vari cauru dienu sēdēt sieviešu pirtī un blenzt uz kailām blondīnēm, neviens tev neko nepārmetīs. Sieviete var stulbi manevrēt pa trīs joslu ceļu, un neviens viņai nemās ar dūrēm. Visi saprot ka tā tam jābūt! Sievietei ir vieglāka dzīve jo viņai ir Cosmopolitan un Ieva, tur viss ir rakstīts, kā jādzīvo.
...
Komentāri (0)  |  2011-07-20 22:27  |  Skatīts: 6394x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Vecais labais "The Godfather"


     Pavilka nostaļģija uz vecām labām filmām. Ilgi domāju ko lai novelk  apskatīties. Kamēr neuzskrēju uz šo /The Godfather/. Slavenā triloģija, katra sērija trīs stundas. Nu būs jāmeklē laiks noskatīties! Recenzijas pats nerakstīšu, nāksies špikot. Tātad, īsumā par šīm trīs filmām.

     "The Godfather" filma filmēta 1972 gadā. Vito Karleone ir novecojis mafijas vadonis, Karleones mafijas ģimenes galva.Viņa jaunākais dēls Maikls ir atgriezies no otrā pasaules kara, tieši laikā, lai redzētu Konijas Karleones (Maikla māsas) kāzas ar Karlo Ricci.Visa Maikla ģimene ir saistīta ar mafiju, bet Maikls grib dzīvot normālu dzīvi.Narkotiku tirgotājs Virdžils Solaco meklē mafijas ģimenes, lai piedāvātu tām aizsardzību apmaiņā pret narkotiku tirdzniecības ienākumiem.Viņš uzsāk sarunas ar Donu Karleoni par to, bet, neskatoties uz Dona jurista Toma Hegena ieteikumam, Dons ir pret narkotiku lietošanu, un noraida piedāvājumu.Tas neiepriecina Solaco, kura algotie slepkavas sašauj Donu.Dons tikko izdzīvo, kas liek viņa dēlam Maiklam sākt varmācīgu bandu karu pret Solaco un doties prom, nomaļus no Karleones ģimenes. Frensisa Forda Kopolas filma ieguva 3 Oskarus: Labākais galvenās lomas aktieris Marlons Brando (kurš atteicās no šīs balvas), Labākais attēls - Alberts S. Rūdijs, Labākais scenārijs (kinoscenārijs, kas aizgūts no citurienes) - Frensis Fords Kopola un Mario Puzo. Filma izvirzīta arī 8 nominācijām.
...
Komentāri (0)  |  2011-07-20 21:44  |  Skatīts: 6703x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Anekdošu izlase №1


      Vīrs ienāk mājā, neviena nav. Vannas pilna ar iebiezināto pienu. Viņš ekstāzē sāk ēst, smeļot pilnas saujas un kaifā viss nosmērējoties iebiezinātajā pienā. Drīz jau līmenis vannā ir krietni paplacis, un viņš ierauga ka vannā ir kāds. Vannas dibenā guļ vecene.
- Ko tu te dari?!
- Guļu... izspiežu pumpas...

      Vīrs mauku mājā nevar nopirkt normālu mauku, jo viņam nav naudas. Madama šim piedāvā frigīdo, koridora galā pa kreisi. Vecis ienāk istabā, tur jau guļ mauka un gaida. Šis to izpiš, bet tikko nolaiž, tai kaklā kaut kas sāk burbuļot, no mutes un no ausīm nāk sperma... vīrs sāk šausmās kliegt. Uz kliedzieniem atskrien madamma un sargi.
...
Komentāri (0)  |  2011-07-19 22:23  |  Skatīts: 5396x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Filma par F1 leģendu Airtonu Senna


      Vakar noskatījos to dokumentālo filmu par Airtonu Senna. Diezgan  pasmags gabaliņš par viņa sacīkšu braucēja karjeru, un klupšanas akmeņiem. Nu ja viņu rādītu kīno teātrī, diez vai es speciāli ietu skatīties. Novilku no torrent un mierīgā gaisotnē noskatījos mājās, tā bija vienkāršāk apdomāt redzēto.

      Daudz jaunu faktu, interesantas intervijas, citu cilvēku pārdomas, lielo F1 magnātu aizkulises, korupcija, cilvēku attieksme u.t.t. Intrigas pilnas beigas, kur tāpat nav riktīgi saprotams kāda iemesla dēļ viņa auto izšķīst pret sienu. Kā piloti cīnās ar vēja dzirnavām par savu drošību trasē. Lēnām sāc saprast notiekošo mūsdienu autosportā un kāda tam ir cena. Ir liela atšķirība starp wikipēdiju un šo filmu. Maz kam interesē vēsturiskie dati reizēm patīkamāk ir apskatīties reālos faktus. Prātā nāk tās dienas, kad skraidīju uz grāmatu antikvariātu pie viesnīcas Latvija, lai dabūt kaut kādu 80 tiem gadiem neraksturīgu informāciju par Formulu 1. Tika līmēti bilžu albumu un visādas tādas agrās jaunības jēlības. Tā paaudze kas zin tādas Formula 1 leģendas kā Nki Lauda, Naidžels Mensels dabūs gandarījumu no šīs filmas.
...
Komentāri (0)  |  2011-07-19 21:46  |  Skatīts: 9244x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.Lapa | [1] 2 |