Drosmīgie glābēji 8


   Šoreiz glābēju komandai stāsies pretī brakanjeru banda un viņu, viltīgais, vadonis Pietro Maguls, kurš nolēma nozagt visus dzīvniekus no tikko atvērta dabas rezervāta. Vienā mirklī, mierīgie atklāšanas svētki pārvērtās lielā katastrofā. Atskanot negaidītam sprādzienam atklāšanas svinības beidzās. Tas bija viltus sprādziens. No rezervāta tika nozagti visi dzīvnieki un tagad glābēju komandas primārais uzdevums ir atgriezt visus zvērus rezervātā.

   Bet glābēju komanda, kas atradās atklāšanā neapjuka. Ātri likvidēja sprādziena sekas un pa karstām pēdām devās uzmeklēt noziedzīgo grupu, kura acīm redzot vēlējās ātri noslēpt nozieguma pēdas. Te gan viņus gaida vilšanās. Brakanjeri pat iedomāties nevarēja, ka pretī viņiem stāsies īsta super profesionāļu komanda, kas kopā ar, rezervāta, darbinieku palīdzību var pašu velnu atrast!

   Šī komanda burtiski min brakanjeriem uz papēžiem, atgriežot no dažādām grupām nolaupītos dzīvniekus. Turklāt viņi veic parastos glābēju darbus: dienā un naktī viņi attīra takas no šķembām, dzēš ugunsgrēkus, evakuē cilvēkus nonākušus nelaimē, plūdu zonās, no sabrukušām mājām un zemes nogruvumiem. Un pat Kerijas nolaupīšana, ko veic Magula padotie ļaudis, neapturēs meklēšanas darbus. Gluži pretēji, pateicoties ātram, precīzam un labi koordinētam darbam, viņi ātri glābj meiteni no nebrīves.

   Šī spēle no sērijas "Drosmīgie glābēji" ietver sevī tik svarīgu tēmu kā, aizsargājamo dzīvnieku glābšana no izmiršanas. Spēlē bagāta ar jauniem personāžiem un savdabīgām ēkām. Lai glābt dzīvnieku vajadzīgs zooaizstāvis, ja dzīvnieks ir ievainots, viņam palīdzēs veterinārs. Nebēdņi ne tikai izcelsies ar sīkam blēņām, bet arī izvietos dažādas nopietnas lamatas, kuras var noņemt tikai zooaizstāvētāja čaklās rokas.

   Spēlētājam būs rūpīgi jāapsver savas darbības, lai iekļautos „zelta” laikā. Un protams, tiem, kam patīk nesteidzīga spēle, ir tādi spēles režīmi kā "Relaks" un "Multikliks". Un ikviens, kas vēlēsies - saņems patīkamu prēmiju, kurā glābēju brigāde Nr. 11 atkal stāsies pretī Pietro Magule un glābs retu rozā nīlzirgu.

Lejuplādet spēli "Drosmīgie glābēji 8."

Papildus informacija: Spēle krievu valodā, Žanrs: Arkāde, stratēģija, spēles bērniem. Dļēji bezmaksas.

;
Komentāri (0)  |  2019-01-11 18:16  |  Skatīts: 4368x         Ieteikt draugiem       TweetMe   
- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ