Sacīkstes. Straujais pagrieziens.


   Super kauss - ir populārākās sacensības, kurās piedalās pasaulessacikstes_straujais_pagriezieans slavenie piloti. Katru gadu tas notiek „Formula 1” posmu ietvaros. Nedēļas nogalē, šie slavenie braucēji, sacenšas par balvām un iespaidīgu naudas fondu. Šī spēle, dos jums iespēju piedalīties leģendārajās sacīkstēs.

   Sacensības risinās vairākos slavenās trasēs, piemēram, Nirburgringā, Monzā, Hackenheimā, Imolā un citās trasēs. Kopumā spēlei ir vairāk nekā 15 dažādas trases ar saviem niķiem un stiķiem. Reālistiskais fizikālais modelis ļaus jums izbaudīt jebkuru no šīm sacīkšu automašīnām.

   Lai nonāktu finiša līnijā starp pirmajiem, jums jāņem vērā daudzi faktori. Saķere ar trasi ir ļoti atkarīga no laika apstākļiem. Lietainos laika apstākļos nevajag pārspīlēt ar straujām kustībām trasē! Tas varētu slikti beigties. Pirms sacensību sākuma, rūpīgi izpētiet trases karti, lai izceltu visbīstamākās trases posmus.

   Pievērsiet uzmanību detalizētai grafikai. Jo pateicoties tieši viņai, automobiļu, modeļi ir atpazīstami no pirmā acu uzmetiena. Kameras stāvoklis mainās atkarībā no ātruma un iepriekš izbrauktās trajektorijas. Dažreiz, pat šķiet, ka jūs skatāties pārsteidzoši skaistu sacensību ierakstu, kur pats esat vadošajā lomā!

   Spēle "Sacīkstes. Straujais pagrieziens" noteikti iepatiksies visiem ātruma un motosporta faniem. Jūs iepriecinās vairāki spēles līmeņi, profesionāli konkurenti un, protams, aizrautīgi piedzīvojumi trasē. Gatavs izaicināt pasaules slavenos pilotus un uzvarēt čempionātā? Tad tik uz priekšu! lejuplādē un izbaudi šo spēli.

Lejuplādet spēli "Sacīkstes. Straujais pagrieziens."

Papildus informacija: Spēle krievu valodā, Žanrs: Arkāde, sacikstes. Dļēji bezmaksas.

Komentāri (0)  |  2019-01-06 23:39  |  Skatīts: 3922x         Ieteikt draugiem       TweetMe   
- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ