Kā sadusmot kaimiņu. Saldā atmaksa.


   Vai jūs domājat, ka skola ir vienīgā vieta, kur jūs varat paālēties? Te jūs kļūdāties! Blēņas var darīt praktiski visur, tajā skaita arī blakus mājā. Vai jums ir kāds riebīgs kaimiņš kurš neliek jums mieru un neļauj normāli dzīvot? Tad atmaksas stunda ir situsi. Viss ir atkarīgs tikai no jums.

   Nokļūstiet kaimiņa blakus mājā, izpētiet visas pieguļošās telpas: ieejas halli, virtuvi, guļamistabu, balkonu un protams, vannas istabu. Salasiet jums nepieciešamos priekšmetus: līmi, flomāsteru, skūšanās putas, banānu mizas un pogas! Jūsu veiklās rokas, emu pārliecināts, šīm lietām atradīs pielietojumu.

   Ja jūsu kaimiņš izrādīsies daudzpusīgs cilvēks, tāpat kā Vovočka, tad jūsu blēņu skaits tikai palielināsis! Tātad - neskatoties uz alus vēderu un krāšņām rozā čībām, Vovočkas upuris bauda mūziku, audzē ziedus, tur mājdzīvniekus, un protams nedēļas nogalēs uz balkona gatavo barbekjū. Vai tas jūs apmierina? Nesteidzaties ar secinājumiem. Viņa bezjēdzīgā trinkšķināšana pa klavieru taustiņiem tracina visus apkārtnē. Pie viņa kā mājdzīvnieks būrī dzīvo cūka un uz balkona apmeties piesiets putns. Jūs apmierina tāda lietu būtība? Domāju laiks viņu pārmācīt!

   Pārbaudiet atvilktni, koridorā, tur noteikti jābūt flomāsteram, kas palīdzēs atdzīvināt jūsu kaimiņa mātes fotogrāfiju. Uzmeklē dažas kancelejas pogas, kuras novietojot piemēram, uz krēslā vai gultā, paveiks lielisku kaimiņa ķermeņa masāžu! Bet vannas istabā tevi sagaida pilnīga Klondaika. Ziepes, tualetes papīrs, skūšanās krēms - organizē haosu šajā vietā!

   Bet jārīkojas ir uzmanīgi - sekojiet katram kaimiņa solim, lai savlaicīgi varētu nozust. Ja tomēr pazaudējat kaimiņu, no redzes loka, varat ātri noslēpties skapī vai zem gultas. Izmantojot loģiku un pakustinot smadzeņu šūnas, jūs varat novērst kaimiņa uzmanību ar vienkāršu telefona zvanu. Dusmīgs kaimiņš un skatītāju simpātijas jums tiks garantētas!

Lejuplādet spēli "Kā sadusmot kaimiņu. Salda atmaksa."

Papildus informacija: Spēle krievu valodā, Žanrs: Kvests, spēles bērniem. Dļēji bezmaksas.

 

Komentāri (0)  |  2019-01-05 21:33  |  Skatīts: 5292x         Ieteikt draugiem       TweetMe   
- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ