Hipnoze


  Jau divus gadus Maija, labākais hipnozes speciālists, neko nav dzirdējusi par savu mīļoto ārstu Marku Bloa. Reiz Maija satiek Marku sapnī, kurš ir kada noslēpumainā tramvaja vadītājs. Marks uzstāja, lai Maija pamet šo tramvaju, bet stāsta turpinājumu viņa nesagaidīja. Rīta pusē viņu pamodina telefona zvans ...


  Pēc policijas domām, Mars Bloa pazuda pirms divām dienām. Ir aizdomas par slepkavību. Tomēr Maijai vajadzētu ierasties klīnikā, kur strādāja psihiatrs un jāveic savu izmeklēšana. Vienai viņai būs grūti paveikt tik sarežģītu uzdevumu, tāpēc jums noteikti vajadzētu viņai palīdzēt.


  Kopā ar Maiju jums naksiet nohipnotizet desmitiem pacientu klīnikā "Ceļš uz sevi" un dodieties aizraujošā ceļojumā pa pacientu iekšējo pasauli. Sirsnigu sarunu jau, ar nepacietibu gaida meitene - hipsters. Viņai šķiet, ka neviens viņu nemīl. Fizikas profesors, kurš ir apsēsts ar miera meklējumiem, un Tutti-Putti cilts šamane, kas cieš no  vientulības.


  Klainojot pa dažādam, krāsainam lokācijam, salasiet vajadzīgo inventaru, kas nepieciešamas dazādu uzdevumu izpildei, un palīdziet katram pacientam atbrīvoties no savas fobijas, kas viņam traucē dzīvot. Jusu rīcībā būs noteikts skaits pozitīvas enerģijas, ar kuras palīdzību jūs panaksiet uzvaru. Bet jūsu ienaidnieks arī nav ar pliku roku ņemams. Nāksies pasvīst, lai atbrīvotos no viņa vienreiz un uz visiem laikiem. Tāpēc pirms katras cīņas ar nākamo fobiju rūpīgi izpētiet situāciju un izstrādājiet savu stratēģiju.


  Par katru uzvaru jūsu cūciņas bankā nonāks maģiskie kristāli, ko vēlāk varēsiet apmainīt veikalā pret papildus pzitīvo enerģiju vai labiem padomiem. Piemēram, super šķēres spej iznīcinat visas negatīvās enerģijas, bet super palīdzība jums dos pozitīvo enerģiju. Starp citu, ir speciāla vieta kur jūs varat nogaidīt ienaidnieka uzbrukumu. Bet joprojām nevajadzētu zaudēt modrību: kāds pastāvīgi cenšas tevi apturēt!

Lejuplādet spēli "Hipnoze"

Papildus informacija: Spēle krievu valodā, Žanrs: Kvests. Dļēji bezmaksas.

 

Komentāri (0)  |  2018-12-31 02:13  |  Skatīts: 7903x         Ieteikt draugiem       TweetMe   
- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ