Pokera karalis 2


"Texas Hold'em" ir populārākais pokera veids pasaulē. Noteikumi ir vienkārši, kārtas tiek izspeletas ātri, ja jūs esat uzmanīgs un ar vēsu prātu, tad veiksme obligāti jūs nepametīs! Sākuma izvelaties, kas jūs būsiet - Teksasas kovbojs vai skaista dāma, nopērkat sev modernu cepuri un izejat apmacības kursu. Pirms liekat lielas likmes, rūpīgi izpētiet visas kombinācijas un pokera trikus!

...
Komentāri (0)  |  2019-02-16 21:02  |  Skatīts: 2348x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Ramzes. Impērijas uzplaukšana.


Lai apprecētu Babilonas ķēniņa meitu, faraonam Ramzesam ir jāsavāc bagātīga izpirkuma maksa un jādāvina savai princesei senas burvju medaljons, kā kāzu dāvana. Diemžēl labklājības laiki senajā Ēģiptē ir pagātne. Valsts kase ir tukša un burvju medaljons arī neatrodams, kā caur zemi izkritis! Lai glābtu situāciju, faraons aicina palīgā savu padomnieku Šu-Šu, kura uzdevums atrisināt visas radušās problēmas, bet viņam arī neiztikt bez jūsu palīdzības! Ir pienācis laiks uzlocīt piedurknes un ienirt senās pasaules realitātē!

...
Komentāri (0)  |  2019-01-23 22:06  |  Skatīts: 14090x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Parīze. Juvelierizstrādājumu veikals.


Odrijai jau no bērnības bija vēlēšanās atvērt stilīgu juvelierizstrādājumu veikalu, vienā no Parīzes ielām, cerot, ka viņš kļūs par modernu rotaslietu klondaiku. Palīdziet Odrijai, uzņēmīgai meitenei, ar jūsu palīdzību īstenot savu sapni!

...
Komentāri (0)  |  2019-01-20 20:51  |  Skatīts: 3091x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Drosmīgie glābēji 8


   Šoreiz glābēju komandai stāsies pretī brakanjeru banda un viņu, viltīgais, vadonis Pietro Maguls, kurš nolēma nozagt visus dzīvniekus no tikko atvērta dabas rezervāta. Vienā mirklī, mierīgie atklāšanas svētki pārvērtās lielā katastrofā. Atskanot negaidītam sprādzienam atklāšanas svinības beidzās. Tas bija viltus sprādziens. No rezervāta tika nozagti visi dzīvnieki un tagad glābēju komandas primārais uzdevums ir atgriezt visus zvērus rezervātā.

...
Komentāri (0)  |  2019-01-11 18:16  |  Skatīts: 4369x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Sacīkstes. Straujais pagrieziens.


   Super kauss - ir populārākās sacensības, kurās piedalās pasaulessacikstes_straujais_pagriezieans slavenie piloti. Katru gadu tas notiek „Formula 1” posmu ietvaros. Nedēļas nogalē, šie slavenie braucēji, sacenšas par balvām un iespaidīgu naudas fondu. Šī spēle, dos jums iespēju piedalīties leģendārajās sacīkstēs.

   Sacensības risinās vairākos slavenās trasēs, piemēram, Nirburgringā, Monzā, Hackenheimā, Imolā un citās trasēs. Kopumā spēlei ir vairāk nekā 15 dažādas trases ar saviem niķiem un stiķiem. Reālistiskais fizikālais modelis ļaus jums izbaudīt jebkuru no šīm sacīkšu automašīnām.

   Lai nonāktu finiša līnijā starp pirmajiem, jums jāņem vērā daudzi faktori. Saķere ar trasi ir ļoti atkarīga no laika apstākļiem. Lietainos laika apstākļos nevajag pārspīlēt ar straujām kustībām trasē! Tas varētu slikti beigties. Pirms sacensību sākuma, rūpīgi izpētiet trases karti, lai izceltu visbīstamākās trases posmus.

   Pievērsiet uzmanību detalizētai grafikai. Jo pateicoties tieši viņai, automobiļu, modeļi ir atpazīstami no pirmā acu uzmetiena. Kameras stāvoklis mainās atkarībā no ātruma un iepriekš izbrauktās trajektorijas. Dažreiz, pat šķiet, ka jūs skatāties pārsteidzoši skaistu sacensību ierakstu, kur pats esat vadošajā lomā!

...
Komentāri (0)  |  2019-01-06 23:39  |  Skatīts: 3923x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Kā sadusmot kaimiņu. Saldā atmaksa.


   Vai jūs domājat, ka skola ir vienīgā vieta, kur jūs varat paālēties? Te jūs kļūdāties! Blēņas var darīt praktiski visur, tajā skaita arī blakus mājā. Vai jums ir kāds riebīgs kaimiņš kurš neliek jums mieru un neļauj normāli dzīvot? Tad atmaksas stunda ir situsi. Viss ir atkarīgs tikai no jums.

...
Komentāri (0)  |  2019-01-05 21:33  |  Skatīts: 5292x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Hipnoze


  Jau divus gadus Maija, labākais hipnozes speciālists, neko nav dzirdējusi par savu mīļoto ārstu Marku Bloa. Reiz Maija satiek Marku sapnī, kurš ir kada noslēpumainā tramvaja vadītājs. Marks uzstāja, lai Maija pamet šo tramvaju, bet stāsta turpinājumu viņa nesagaidīja. Rīta pusē viņu pamodina telefona zvans ...

...
Komentāri (0)  |  2018-12-31 02:13  |  Skatīts: 7903x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.