Ideāla svētku tortes recepte


      Izņem no ledusskapja 10 olas, noliec atlikušās 7 uz galda un satīri grīdu. Nākamreiz esi uzmanīgāks! Paņem bļodiņu un pret tās malu sasit olas, dzeltenumus ielej bļodā. Notīri galdu no dzeltenumiem. Esi uzmanīgs. Un tā - mums bļodiņā ir 5 olu dzeltenumi.

     Tagad paņem mikseri, ieliec kājiņas un sāc kult olu dzeltenumus. Pamēģini vēlreiz ielikt kājiņas, šoreiz līdz klikšķim. Sakul. Nomazgā seju, kaklu, rokas, muguru, izlej no ausīm olu dzeltenumus. Tagad mums bļodiņā ir 2 saputoti olu dzeltenumi, tieši tik arī mums vajadzēs kūkas pagatavošanai. Aplīmē virtuves sienas un griestus ar avīzēm, ar vecām lupatām apsedz mēbeles. Ieber glāzē 200g miltu, pēc tam izber tos bļodā ar olu dzeltenumiem. Pārējos, uz galda izbirušos 800g miltu uzmanīgi saslauki atpakaļ turzā. Pārliecinājies par to, ka griesti un sienas ir aplīmēti, sāc kult. Ieej dušā.

     Paņem 4 lielus ābolus un asu nazi, jau laicīgi aizskrien uz aptieku un nopērc jodu, plāksterus, marles saiti. Sāc mizot ābolus. Apstrādā īkšķi ar jodu, apsaitē to. Sagriez ābolus kubiņos un atceries, ka mums vajadzēs 2 ābolus, tā ka pagatavošanas procesā var apēst tikai pusīti. Apstrādā ar jodu rādāmo pirkstu un vidējo pirkstu. Vienīgo palikušo un jau sagriezto ābolu ieliec bļodā, savāc arī uz grīdas nokritušos gabaliņus, nomazgā tos. Sakul visu ar mikseri. Nomazgā ledusskapi, vēlāk apkaltīs-nevarēs atmazgāt. Tagad ielej mīklu formā un ieliec cepeškrāsnī. Stundu pagaidi. Ja pēc stundas liekas, ka nekas nenotiek - ieslēdz cepeškrāsni. Kad esi pamodies, nezvani uzreiz 112, vai 01, vispirms izslēdz un atver cepeškrāsni, atver logus.

     Pēc visa pārdzīvotā ar izpildīta pienākuma apziņu iesaku aiziet uz veikalu, nopirkt torti un kaut ko alkoholisku, tā teikt, lai nomierinātu nervus...
Komentāri (0)  |  2011-09-04 01:38  |  Skatīts: 2108x         Ieteikt draugiem       TweetMe   
- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ