Būt par sievieti ir labāk


      Būt par sievieti ir labāk. Aizejot ar draugu uz restorānu, viņai nav jāuztraucas par to, ka viņa var daudz pasūtīt, ka nauda var pietrūkt. Restorānā viņa var pasūtīt jebko. Atliek tev iziet uz WC tu uzreiz saproti, esi iekritis. Galds ir uzkrāmēts, uz galda lop-steri un dažādi gardumi. Būt par sievieti ir labāk, jo viņai nav visu mūžu jāēd pelmeņi. Viņa var aiziet uz virtuvi un pati kaut ko pagatavot. Sieviete var stringos un zeķubiksēs staigāt, un neviens viņai to nepārmetīs.

     Būt par sievieti ir labāk. Sievietei mobilais telefons ir bezvadu sakara līdzeklis. Mums tas ir īstākais telefons ar nepārcērtamu kabeli, ar to kabeli tu esi katru minūti piesiets pie sievas. Un pamēģini pēc pus stundas nepiezvanīt un neuzprasīt kā viņai iet. Vai nenosūtīt īsziņu ar daudz bučām. Viens labums šajā situācijā ir, ja nevari pacelt klausuli zāģi mājās nevajadzēs, zāģēs no rīta līdz vakaram. Būt par sievieti ir labāk. Es gribētu lai man ar uzdāvina Maserati, pēc tam vēl pārdzīvot, kāpēc tā mašīna ir pelēkā nevis rozā krāsā? Kad no kara komisariāta man nāktu pakaļ, es varētu parādīt savas krūtis, un viņi uzreiz liktu mani mierā. Nebūtu jāiet armijā. Ziniet kāpēc sievietei būt labāk? Pieņemsim sēž viņa ar mīļāko kafejnīcā, viņai nav jāuztraucas ka piezvanīs sieva. Būt par sievieti ir forši, tu vari cauru dienu sēdēt sieviešu pirtī un blenzt uz kailām blondīnēm, neviens tev neko nepārmetīs. Sieviete var stulbi manevrēt pa trīs joslu ceļu, un neviens viņai nemās ar dūrēm. Visi saprot ka tā tam jābūt! Sievietei ir vieglāka dzīve jo viņai ir Cosmopolitan un Ieva, tur viss ir rakstīts, kā jādzīvo.

      Sievietei ir vieglāk, viņai nav jāsēž pie bāra un jācilā glāzi pēc glāzes lai noreibtu, pietiek ar 100 gramiem jebkura stiprā alkohola. Viss, viņa jau ir formā! Pieņemsim, vīrietis sēž bārā, dzer glāzi pēc glāzes. Sāk manāmi iereibt. Viņa vērtība sieviešu acīs sāk krist. Ar sievieti vis ir otrādāk, kad sieviete ir manāmi iereibusi, viņas vērtība vīriešu acīs sāk pieaugt! Sievietei ir vieglāk ieintriģēt vīrieti. Nu pieņemsim, viņai nomet pildspalvu erotiski pieliecās, un iz stellē to vietu kur mugura zaudē savu famīliju. Viss, vīrietis ir ieintriģēts. Obligāti pienāks klāt un mēģinās iepazīties. Ja es tāpat izdarītu, vai kādu sievieti tas ieintriģētu?

      Būt par sievieti ir labāk. Pieņemsim vīrietis atnāk noguris pēc darba mājās, iesēžas klubkrēslā nežēlojot sevi skatās televizoru. Sieviete beidzot darbu aizbrauc līdz bērnudārzam, izņem bērnus, mājupceļā iebrauc veikalā iepērk kādus četrus maisus paikas, mājās atbrauc uzgriež salātiņus pabaro bērnus, noliek bērnus gulēt, pabaro vīru, izmazgā veļu, izgludina to, izmazgā grīdu, noslauka putekļus un viss. Visa diena brīva! Būt par sievieti ir labāk.

                                                                                               P.S. Mīļās sievietes jūs esat labākās! Ar cieņu Raimis!


Komentāri (0)  |  2011-07-20 22:27  |  Skatīts: 5415x         Ieteikt draugiem       TweetMe   
- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ