Filma par F1 leģendu Airtonu Senna


      Vakar noskatījos to dokumentālo filmu par Airtonu Senna. Diezgan  pasmags gabaliņš par viņa sacīkšu braucēja karjeru, un klupšanas akmeņiem. Nu ja viņu rādītu kīno teātrī, diez vai es speciāli ietu skatīties. Novilku no torrent un mierīgā gaisotnē noskatījos mājās, tā bija vienkāršāk apdomāt redzēto.

      Daudz jaunu faktu, interesantas intervijas, citu cilvēku pārdomas, lielo F1 magnātu aizkulises, korupcija, cilvēku attieksme u.t.t. Intrigas pilnas beigas, kur tāpat nav riktīgi saprotams kāda iemesla dēļ viņa auto izšķīst pret sienu. Kā piloti cīnās ar vēja dzirnavām par savu drošību trasē. Lēnām sāc saprast notiekošo mūsdienu autosportā un kāda tam ir cena. Ir liela atšķirība starp wikipēdiju un šo filmu. Maz kam interesē vēsturiskie dati reizēm patīkamāk ir apskatīties reālos faktus. Prātā nāk tās dienas, kad skraidīju uz grāmatu antikvariātu pie viesnīcas Latvija, lai dabūt kaut kādu 80 tiem gadiem neraksturīgu informāciju par Formulu 1. Tika līmēti bilžu albumu un visādas tādas agrās jaunības jēlības. Tā paaudze kas zin tādas Formula 1 leģendas kā Nki Lauda, Naidžels Mensels dabūs gandarījumu no šīs filmas.

      Ši gada 21. martā trīskārtējais F1 čempions būtu svinējis savu 51. dzimšanas dienu. Brazīlietis, viens no panākumiem bagātākajiem autosportistiem, gāja bojā 1994. gada Sanmarīno GP, 34 gadu vecumā.


Komentāri (0)  |  2011-07-19 21:46  |  Skatīts: 7391x         Ieteikt draugiem       TweetMe   
- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ