Ramzes. Impērijas uzplaukšana.


Lai apprecētu Babilonas ķēniņa meitu, faraonam Ramzesam ir jāsavāc bagātīga izpirkuma maksa un jādāvina savai princesei senas burvju medaljons, kā kāzu dāvana. Diemžēl labklājības laiki senajā Ēģiptē ir pagātne. Valsts kase ir tukša un burvju medaljons arī neatrodams, kā caur zemi izkritis! Lai glābtu situāciju, faraons aicina palīgā savu padomnieku Šu-Šu, kura uzdevums atrisināt visas radušās problēmas, bet viņam arī neiztikt bez jūsu palīdzības! Ir pienācis laiks uzlocīt piedurknes un ienirt senās pasaules realitātē!

Lai atrisinātu naudas trūkuma problēmas, jums ir jāatjauno ar laika zobu sagruvušās pilsētas. Jo lielāki un skaistāki būs dzīvojamie kvartāli, jo ērtākas paliks mājas. Jo ērtākas bus mājas, jo vairāk varēsiet nopelnīt. Bet vispirms jums rūpīgi jāizplāno būvniecība. Vieta būvniecībai nav bezizmēra, un, lai sasniegtu faraona izvirzīto mērķi, jums var noderēt pat mazākais zemes gabaliņš!

Lai vēl vairāk palielinātu pilsētas ienākumus un pievilcību, jums būs nepieciešami dažādi reliģiska satura objekti - obeliski, tempļi, pieminekļi, kas labvēlīgi ietekmēs pilsētu pret sabrukšanu, un padarīs pilsoņu dzīvi mierīgāku. Varat arī novietot dievu statuetes pilsoņu mājās - tas aizsargās ēkas no dažādām kataklizmām un sabrukšanas.

Rūpnieciskās ēkas, bez kurām nav iespējams veikt būvniecības darbus, sniedz lielu priekšrocību, bet toties slikti ietekmē vidi - karjeras rūkšana, krāsu smarža, tuvie zirgu staļļi, neļauj iedzīvotājiem kvalitatīvi atpūsties un baudīt dzīvi. Tāpēc tie būtu jānovieto pēc iespējas tālāk no dzīvojamiem rajoniem. Un jānojauc, tiklīdz tie vairs nav vajadzīgi. Aprēķiniet katru savu soli pirms novietot ēkas izraudzītajā teritorijā, jauku speli, un, lai Ēģiptes dievi ir jums blakus!

Ramzes. Impērijas uzplaukšana.

Papildus informacija: Spēle krievu valodā, Žanrs: Būvniecība, Stratēgija, Ofisa spēles. Dļēji bezmaksas.

 

Komentāri (0)  |  2019-01-23 22:06  |  Skatīts: 14090x         Ieteikt draugiem       TweetMe   
- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ