KHL jaunā sezona


      Nu ko līdz sezonas atklāšanai palikušas tikai sešas dienas.

     Septembrī sāksies kārtējā KHL hokeja sezona un Rīgas «Dinamo» spēles pilnībā translēs LTV 7. Dinamieši jauno KHL sezonu sāks ar četru spēļu izbraukuma sēriju un pirmā pārraide jau piektdien 9.septembrī no Ufas, kur rīdzinieki tiksies ar pērnās sezonas Gagarina kausa ieguvējiem «Salavat Julajev». 11.septembrī «Dinamo« spēlēs ar Ņižņekamskas «Neftehimik», 13.septembrī ar bijušajiem Gagarina kausa ieguvējiem Kazaņas «AK Bars» un 15.spetembrī ar pērnās sezonas finālistiem Maskavas apgabala Mitišču «Atlant».

   Sezona sākums ļoti grūts, pretiniekos vismaz trīs varenas komandas, bet pirmo mājas spēli dinamieši aizvadīs pret Maskavas CSKA. Ļoti principiāla spēle, jo CSKA šosezon vadīs bijušais rīdzinieku treneris Jūliss Šuplers.
...
Komentāri (0)  |  2011-09-03 23:03  |  Skatīts: 1141x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Nāk 1 septembris


        Nāk 1. septembris. Tie ir tradicionāli svētki, bet visiem katru gadu tie ir savādāki. Šogad viņi katram atšķirsies pat no pērnajiem, kur nu vēl no 2000. gada svētkiem. Pārmaiņas notiek skolās. Pārmaiņas notiek arī ģimenēs un sabiedrībā. Un pārmaiņas notiek skolēnu, vecāku, kā arī pedagogu galvās. Gribētos ticēt, ka mūsu bērni kļūs gudrāki, stiprāki, vairāk piemēroti dzīvei un darbam mūsu demokrātijas un tirgus apstākļos. nezinu kā jūs, bet es no mūsu skolām gaidu tieši to. Kā tas tiks panākts, nedaudz nesaprotu.

       Varbūt mana paaudze jau visi ir dinozauri, lai pareizi novērtētu kārtējās izglītības reformas pozitīvos rezultātus? Taču apzinoties sava bērna zināšanu līmeni kaut kā mans optimisms pieplok. Ja es skolu beidzu pirms 23 gadiem un vēl esmu spējīgs palīdzēt vēsturē, ģeogrāfijā, kas it kā ir elementāras lietas, bet arī ģeometrijā, fizikā un algebrā, jāsāk nedaudz tā kā bažīties. Vai tiešām mūsu bērniem skolās  tagad māca mazāk nekā mums, kas mācījušies tumšajos stagnācijas gados?

...
Komentāri (0)  |  2011-09-03 17:31  |  Skatīts: 1053x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.